Kwasy

Kwasy w kosmetologii i kosmetyce.


Witajcie :)
Nasz ostatni babski wieczór przebiegł bardzo miło. Oczywiście nie obyło się bez plotek o tym co każda z nas kupiła sobie ostatnio, jakie kosmetyki stosuje, jaki tusz do rzęs jest najlepszy i gdzie była na wakacjach. Ale jedna sprawa mnie zachwyciła i zdumiała. Jedna z koleżanek przyniosła zdjęcia po kuracji kwasami a dokładnie po wybielającym i rozjaśniającym przebarwienia zabiegu o wdzięcznej nazwie Lightening. Zabieg wykonała w salonie kosmetycznym w serii 6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni.
Efekty są powalające.
Przebarwienia jakie widać było na zdjęciach sprzed kuracji zniknęły. Wcześniej miała plamy na czole, policzkach i nad górna wargą. Te ostatnie bardzo przypominały ostudę. Mówiła, że pani kosmetyczka użyła kwasu mlekowego w dwóch stężeniach. Przebarwienia zupełnie zniknęły, twarz stała się pięknie rozjaśniona o jednolitym kolorycie. Mało tego. Nasza koleżanka mówiła, że pięknie podniósł się poziom nawilżenia skóry. Wszystko zostało udokumentowane na zdjęciach zarówno sprzed jak i w trakcie oraz po wykonaniu serii zabiegów. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu zabieg Lightening. Pierwszy raz spotykam się z tak niesamowitym efektem rozjaśnienia przebarwień skóry twarzy.
Kwas dobry na wszystko. Można śmiało stwierdzić zajmując się zabiegami z ich użyciem. Każda skóra jest inna i każdy problem jest odrębny. Decydując się na peeling z użyciem kwasów musimy wiedzieć, że działa on głęboko i tylko z seria może przynieść oczekiwane efekty. Peeling kwasami wykonujemy kiedy nie ma już słońca. Czyli jesienią oraz wiosną. Podczas wykonywania serii oraz po jej kończeniu zawsze pamiętamy o zabezpieczeniu skóry kremem z filtrem UV. Walka z trądzikiem zarówno zapalnym jak i nie zapalnym przebarwienia skóry zmarszczki blizny rozstępy odmładzanie skóry, to zadanie dla określonego rodzaju kwasu. Jeśli zdecydujesz się na peeling kwasami wykonywany w serii na pewno się nie zawiedziesz. Doświadczona kosmetyczka bądź kosmetolog zawsze dobierze odpowiednie stężenie i odpowiedni rodzaj peelingu kwasowego na określony problem. Cera sucha, zmęczona, tłusta, trądzikowa, cera z przebarwieniami oraz wrażliwa z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi - każdą skóra znajdzie pomoc. Po więcej informacji zapraszamy do naszego gabinetu i na stronę internetową.

usuwanie przebarwien w Kielcach